Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyChytré hodinky Asus ZenWatch zlevňují. Teď už jsou jen za necelé 4...

Chytré hodinky Asus ZenWatch zlevňují. Teď už jsou jen za necelé 4 000 Kč

Asus o prázdninách přistoupil k výrazné slevě svých chytrých hodinek. Cena ZenWatch v amerických obchodech klesla ze 199 na 129 dolarů, což jsou v přepočtu zhruba čtyři tisíce korun s daní a dalšími poplatky. Doufejme, že časem tyto elegantní hodinky zlevní i u nás. V českých e-shopech je zatím nejčastěji nalezneme s cenovkou kolem 6 500 Kč.

Zlevnění souvisí zřejmě nejenom s konkurenčním bojem mezi výrobci, ale i nedávným představením druhé generace hodinek, která přinesla několik změn, a to nejen uvnitř.

Hlavní novinkou ZenWatch 2 je, že zákazník dostane na výběr mezi dvojí velikostí. Výrobce také vyměnil hardware za modernější a na pravý bok hodinek umístil mechanickou korunku, oproti hodinkám od Applu však jde o prosté on/off tlačítko, kterým nelze hodinky nijak přesněji ovládat.

Podrobné specifikace první generace ZenWatch, která se vyznačuje elegantním koženým páskem a odolností proti stříkající vodě nebo potopením, najdete v našem starším článku.

asus-zenwatch-184052-620x258

Zdroj: XDA

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře