Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyChytrák prodává dosud neuvedený smartphone LG G5 za 16,5 tisíce korun

Chytrák prodává dosud neuvedený smartphone LG G5 za 16,5 tisíce korun

Na dubajském aukčním serveru Dubizzle se prodává předprodukční vzorek dosud nepředstaveného superandroidu LG G5. Jeho majitel za něj chce 2 500 dirhamů, což je v přepočtu zhruba 16 500 Kč. Inzerát neobsahuje výčet technických parametrů, zato se ale můžeme podívat na několik fotografií, které ukazují telefon pěkně v detailech.

Uveřejněné snímky prozrazují, že novinka bude oproti předchůdci G4 více zaoblená a současně dojde k nasazení prémiových kovových materiálů. Na zadní části přístroje můžeme spatřit vystouplou oblast fotoaparátu. Foťák má rovnou dvě čočky pro možnost změny zaostření po pořízení snímku.

Z obrázku je také patrné, že novinka přijde o zadní regulátor hlasitosti, který se přestěhuje na tradičnější místo na boku. Jedno tlačítko vzadu však zůstane, a to snímač otisků prstů.

Na závěr připomeňme, že k představení LG G5 dojde v neděli 21. února na barcelonském veletrhu Mobile World Congress (MWC). Tisková konference jihokorejského výrobce začíná ve 14 hodin odpoledne.

1

2

3

Zdroj: dubizzle

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře