Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyCHUWI MiniBook zahajuje předobjednávky. Dočasně můžete získat slevu 25 procent!

CHUWI MiniBook zahajuje předobjednávky. Dočasně můžete získat slevu 25 procent!

Ve společnosti Chuwi si řekli, že jim v portfoliu chybí něco opravdu malého s výbornou dobrou výbavou a tak firma posílá do prodeje nový miniaturní MiniBook. Pokud vás tento počítač zaujme, o čemž vůbec nepochybujeme, můžete na něj získat slevu 25 procent. Stačí se pouze zaregistrovat na stránkách výrobce.

CHUWI MiniBook je miniaturní počítač s plnohodnotnou klávesnicí a kvalitním osmipalcovým IPS displejem s dobrými pozorovacími úhly a vysokým rozlišením 1 920 × 1200 px. Obrazovku lze díky speciálnímu pantu v případě potřeby otáčet v rozmezí 360°, takže zařízení můžete používat i jako běžný tablet. Uvnitř nového chuwi kmitá úsporný dvoujádrový procesor Intel Core M3-8100Y s TDP pouze 8 wattů. Dále tu jsou 8 GB RAM (LPDDR3), 128GB eMMC úložiště a také rozšiřující slot pro SSD typu NVMe M.2.

Počítač zásobí energií 26,6Wh akumulátor, pro jehož nabíjení slouží USB-C konektor. Podpora rychlého PD 2.0 dobíjení je samozřejmostí. Do MiniBooku se dále podařilo vměstnat slot pro microSD karty, jeden konektor USB 3.0, dva porty USB 2.0, 3,5mm jack pro sluchátka a jeden port miniHDMI.

Zaujal vás CHUWI MiniBook? Pokud ano, přejděte na web výrobce a do vyhrazeného pole zadejte váš e-mail, následně byste v rámci předobjednávky měli získat Early Bird slevu ve výši 25 procent. Odpočet na úvodní stránce pak napovídá, kolik času zbývá do zahájení kampaně na portálu Indiegogo.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře