Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyChůvička (Baby Monitor): Česká aplikace, která pomůže ohlídat vaše děti

Chůvička (Baby Monitor): Česká aplikace, která pomůže ohlídat vaše děti

Doba klasických chůviček, tedy zařízení, která hlídají aktivitu vašich dětí, s příchodem chytrých telefonů dávno odzvonila. Aktuálně vám stačí nainstalovat si šikovnou aplikaci typu Chůvička (Baby Monitor) a máte vystaráno. 

Chůvička (Baby Monitor) pochází z dílny českého vývojářského studia TappyTaps a jako taková má spoustu zajímavých funkcí. Ne nadarmo se o Češích říká, že mají zlaté ručičky. Vedle klasického monitorování aktivity vašeho dítěte a v případě potřeby také volání na druhý telefon (který nemusí být chytrý) umí Chůvička (Baby Monitor) na dálku přehrávat oblíbené melodie dítěte včetně nahraného hlasu jeho mámy, čímž ho bez problémů uchlácholí a znovu přiměje ke spaní.

Písničky, ukolébavky a vůbec jakýkoliv druh nahrané zvukové stopy Chůvička (Baby Monitor) samozřejmě umí přehrávat i před spaním a to v předem nastavených časových intervalech, či automaticky do té doby, než dítě přestane projevovat aktivitu a neusne. Jakoukoliv zvukovou aktivitu dítěte, včetně zvukové aktivity okolo něj potom lze zaznamenávat a nechávat si automaticky posílat například na e-mail.

Chůvička (Baby Monitor) je k dispozici pro Android a iOS. Plná verze Chůvičky stojí přibližně 100 korun. Na Google Play si vedle toho můžete stáhnout i časově omezenou zkušební verzi, která je k dispozici zdarma.

chuvicka-nahled

[appbox googleplay com.tappytaps.android.babymonitoralarm.trial]

[appbox googleplay com.tappytaps.android.babymonitoralarm.full]

[appbox appstore 482898319]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře