Chrome pro iOS je teď stejně rychlý jako Safari. Stáhněte si aktualizaci


Chrome pro iOS je teď stejně rychlý jako Safari. Stáhněte si aktualizaci

Webový prohlížeč Chrome pro platformu iOS se dočkal významné aktualizace. Mezi nejzásadnější novinky patří zejména vylepšení stability a nasazení renderovacího enginu WKWebView, který až doposud používalo jen Safari.

Google přímo uvádí, že snížil počet pádů mobilní aplikace až o 70 % a výsledek prezentuje v přehledném grafu, kde větší sloupec reprezentuje starou verzi, menší již nový Chrome.

Vylepšena byla i rychlost, načítání a posouvání na webových stránkách. Některé uživatele však určitě nepotěší, že se výrazné zlepšení týká jen iOS 9. Na starších verzích iOS totiž prý využití enginu Applu není pro Chrome ideálním řešením.

Aktualizace taktéž zlepšila podporu HTML5 standardů a přibyla i integrace vyhledávání prostřednictvím Spotlight, takže můžete prohledávat záložky Chromu ve vyhledávači systému iOS. Prohlížeč nově nabízí také lepší přístup k často navštěvovaným stránkám a funkci Data Saver extension, která pomáhá šetřit data.

pic

‎Google Chrome
‎Google Chrome
Vývojář: Google LLC
Cena: Zdarma

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.