Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyChcete vysoce zabezpečený telefon? Počkejte si na Blackphone!

Chcete vysoce zabezpečený telefon? Počkejte si na Blackphone!

Před blížícím se veletrhem MWC se postupně na internetu objevují informace o produktech, které můžeme očekávat. Jednou takovou zajímavou novinkou je Blackphone. Jeho výjimečnost netkví v názvu, ale ve vysokém stupni zabezpečení.

Blackphone by měl nabídnout nový operační systém PrivatOS, který však bude mít základ na našem oblíbeném Androidu. Operačnímu systému Android je často vytýkána především jeho otevřenost oproti ostatním platformám. Tomu by mělo být u PrivatOS konec.

Nový Blackphone slibuje vysoké zabezpečení a šifrování citlivých dat svých uživatelů. Vedoucí projektu se nechal slyšet, že strávil celou kariéru úsilím zabezpečením telefonních produktů a že zabezpečení u nového zařízení bude odlišné, než na jaké jsme u špičkových telefonů zvyklí.

Oficiální představení tohoto atraktivního zařízení můžeme očekávat na veletrhu v Barceloně 24. února. O novinkách vás budeme včas informovat.

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře