Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyChcete se bát? Stáhněte si hororovou hru Five Nights at Freddy's 4!

Chcete se bát? Stáhněte si hororovou hru Five Nights at Freddy’s 4!

Patříte mezi fanoušky hororových her? To je dobře, na Google Play Store se totiž objevil v pořadí čtvrtý díl série Five Nights at Freddy’s a vypadá velice zajímavě! 

Ve druhém a třetím díle Five Nights at Freddy’s to vypadalo, že tvůrce Scott Cawton se zajímavý námět rozhodl donekonečna ždímat. Společně se čtvrtým dílem však konečně přicházejí zajímavé změny. V první řadě můžete rovnou zapomenout na posezení v zatuchlé buňce hlídače místní pizzerie. Five Nights at Freddy’s 4 je celkově kreativnější už jen tím, že mění prostředí – dostanete se do potemnělého domu plného tmavých a velmi strašidelných zákoutí. A nechybí ani lehká změna herního stylu – ačkoliv hra jako taková je stále statická (to znamená, že v ní nemůžete volně chodit), dává vám větší možnosti pohybu. Z toho přitom vyplývá, že si musíte krýt i záda.

Five Nights at Freddy’s 4 je vedle Steamu aktuálně k dispozici také pro Android. Z Google Play Store si vedle samotné hry, která vás vyjde přibližně na 90 korun, můžete stáhnout také DEMO Five Nights at Freddy’s 4, abyste viděli, do čeho investujete.

V brzké době by měla být k dispozici i verze pro iOS, kdy se jí přesně dočkáme, ovšem netušíme.

[appbox googleplay com.scottgames.fnaf4demo]

[appbox googleplay com.scottgames.fnaf4]

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře