Chcete se bát? Stáhněte si hororovou hru Five Nights at Freddy’s 4!


Chcete se bát? Stáhněte si hororovou hru Five Nights at Freddy’s 4!

Patříte mezi fanoušky hororových her? To je dobře, na Google Play Store se totiž objevil v pořadí čtvrtý díl série Five Nights at Freddy’s a vypadá velice zajímavě! 

Ve druhém a třetím díle Five Nights at Freddy’s to vypadalo, že tvůrce Scott Cawton se zajímavý námět rozhodl donekonečna ždímat. Společně se čtvrtým dílem však konečně přicházejí zajímavé změny. V první řadě můžete rovnou zapomenout na posezení v zatuchlé buňce hlídače místní pizzerie. Five Nights at Freddy’s 4 je celkově kreativnější už jen tím, že mění prostředí – dostanete se do potemnělého domu plného tmavých a velmi strašidelných zákoutí. A nechybí ani lehká změna herního stylu – ačkoliv hra jako taková je stále statická (to znamená, že v ní nemůžete volně chodit), dává vám větší možnosti pohybu. Z toho přitom vyplývá, že si musíte krýt i záda.

Five Nights at Freddy’s 4 je vedle Steamu aktuálně k dispozici také pro Android. Z Google Play Store si vedle samotné hry, která vás vyjde přibližně na 90 korun, můžete stáhnout také DEMO Five Nights at Freddy’s 4, abyste viděli, do čeho investujete.

V brzké době by měla být k dispozici i verze pro iOS, kdy se jí přesně dočkáme, ovšem netušíme.

Five Nights at Freddy's 4 Demo
Five Nights at Freddy's 4 Demo
Five Nights at Freddy's 4
Five Nights at Freddy's 4
Vývojář: Clickteam USA LLC
Cena: 79,99 Kč

Zdroj: Droid Gamers

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.