Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyČeští vývojáři se blýskli na Kickstarteru, představili perfektní bezpečnostní kameru Angee

Čeští vývojáři se blýskli na Kickstarteru, představili perfektní bezpečnostní kameru Angee

Ustálené slovní spojení „zlaté české ručičky“ možná nepoužíváme tak často, jako jsme ho používali kdysi, nicméně i v dnešní době stále ještě platí. Dokazují to i našinci, kteří si nyní řekli o peníze na Kickstarteru na tvorbu bezpečnostní kamery Angee.

Angee na Kickstarteru vzedmula vlnu zájmu. Za pouhých několik dní od uvedení již měla na účtě požadovanou sumu 250 000 dolarů a její konto neustále roste. Do konce kampaně je aktuálně 36 dní, přičemž backeři již přispěli 279 034 dolary. Ptáte se, co vlastně Angee umí?

Protáhlá bezpečnostní kamera Angee je pomocí senzoru schopná rozpoznat pohyb a následně monitorovat jeho původce, přičemž jí nedělá problém 360° otáčení. Po detekci pohybu vás navíc o skutečnosti okamžitě informuje skrze příslušnou aplikaci, kterou následně rovnou využijete k pozorování toho, co se u vás doma právě děje. Pozorovat svou domácnost však můžete i v případě, že se tam zrovna ani snítko nepohne.

Další zajímavou funkcí Angee je možnost nechat kameru snímat a zaznamenávat jen vybraný úsek, například poličku s vašimi cennostmi. Netřeba dodávat, že vám díky tomu už žádný chmaták neproklouzne.

Pokud vás Angee zaujala, přejděte na Kickstarter a třeba ji také něco přispějte. Podpoříte tím našince, a když se k tomu navíc „plácnete přes kapsu“, třeba si zajistíte i jeden z prvních kusů.

angee

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře