Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyČeškým vývojářům můžete za vytvoření mobilní aplikace platit bitcoiny

Češkým vývojářům můžete za vytvoření mobilní aplikace platit bitcoiny

Za bitcoiny lze dnes koupit až na pár výjimek vše. Od zítřka nabízí brněnský vývojářský tým Trinerdis za tuto virtuální měnu zakázkové vytvoření mobilní aplikace pro zařízení s operačním systémem Android, iOS anebo Windows Phone.

Bitcoin – platební systém a měna – nabízí výborné podmínky pro uskutečnění platebního styku v B2B a B2C vztahu. Brněnská společnost Trinerdis  začne přijímat od zítřejšího dne za svoje služby platby v bitcoinech. Nabízeným artiklem je vývoj zakázkové aplikace pro smartphony a tablety se všemi dostupnými operačními systémy.

Proces vývoje nabízí od samého začátku (návrh uživatelského rozhraní, způsob monetizace, návrh grafické podoby uživatelského rozhraní) přes samotný vývoj (vývoj aplikace, implementace grafického návrhu, otestování a vyladění aplikace) k závěrečnému vystavení aplikace uživatelům na příslušných trzích (App Store, Google Play, Windows Phone Store).

Pro Trinerdis není Bitcoin žádnou novinku, zakládající člen společnosti se věnuje bitcoinové problematice již od jejího počátku v roce 2009, kdy vytěžil své první jednotky této měny. Bylo tedy pouze otázkou času, než společnost integruje možnost bitcoinové platby.

sada

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře