Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyČeský server Ulož.to představuje inteligentní postele

Český server Ulož.to představuje inteligentní postele

Společnost Uloz.to cloud a.s., provozovatel největšího českého serveru pro sdílení souborů na internetu, přichází na trh se zcela novou řadou produktů. Pod názvem Ulož.se představuje designovou řadu postelí s vestavěnou obrazovkou, reprosoustavou a datovým úložištěm.

„V posteli trávíme až třetinu svého života a je proto velmi důležité, aby splňovala veškeré naše potřeby. V tomto ohledu bylo na trhu doposud stále volné místo, které chceme novou produktovou řadou postelí zaplnit,“ říká Pavel Ležák, tiskový mluvčí značky Ulož.se.

V postelích navržených IT specialisty značky Ulož.to naleznete vestavěné LCD obrazovky různých velikostí, které jsou situovány v nohách postele. Samozřejmostí jsou také vysoce kvalitní reproduktory. Každá z postelí disponuje chytrým datovým úložištěm (NAS) zabudovaným v posteli. K dispozici jsou varianty s datovým úložištěm o velikostech 5 TB, 10 TB a 30 TB. Na stranách postele se nacházejí napájecí zásuvky, USB porty 3.0/USB-C, audio 3,5mm jack a vysouvatelné stojany na notebook.

Jako bonus k posteli získá každý kupující i neomezený VIP přístup na Ulož.to po dobu dvou let! Více informací (včetně produktové specifikace a ceníku) na www.uloz.se.

Zdroj: Uloz.to

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře