Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyV Česku se začne prodávat levnější Shield TV bez gamepadu

V Česku se začne prodávat levnější Shield TV bez gamepadu

Společnost nVidia zahájila na tuzemském trhu předobjednávky nové Shield TV v provedení s 16GB interním úložištěm a dálkovým ovladačem za doporučenou cenu 5 199 Kč

Nejnovější verze nabízí na chlup stejné specifikace jako starší model, který byl představen v lednu letošního roku. Základem zařízení je nadále čipset Tegra X1 s grafikou Maxwell, najdete tu i 3 GB operační paměti a gigabitový LAN či USB 3.0.

Krom toho se dále můžete těšit na populární  streamovací služby jako Netflix, Google Play Movies, Amazon Video, nebo českou IPTV Kuki od Netboxu. Ta potěší zejména všechny, kteří rádi využívají výhod televize on demand. Nad rámec standardní nabídky televizních kanálu v HD kvalitě (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,…), navíc Kuki disponuje i obsáhlou knihovnou seriálů, mezi nimiž nechybí například Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma.

Shield TV ve verzi s 16 GB a dálkovým ovladačem se začne prodávat 18. října. Pro hráče a ty, kteří dlouhodobě budují vlastní multimediální sbírku, stále výrobce na českém trhu nabízí Shield TV Pro s 500GB pevným diskem, ovladačem a gamepadem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře