V Česku se začal prodávat modulátor hlasu pro mobilní telefony iStranger


V Česku se začal prodávat modulátor hlasu pro mobilní telefony iStranger

Modulátor je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou současných mobilních telefonů a smartphonů. Jeho použití je navíc velmi jednoduché a intuitivní – stačí jej zapojit do vstupu na sluchátka a pak už jen hovořit stejně jako s pomocí handsfree sady.

Uživatelé mohou volit mezi dvěma režimy modulace hlasu – low a high, přičemž mezi nimi mohou přepínat nejen před začátkem samotného hovoru, ale i v jeho průběhu. Přístroj je napájen baterií, která umožňuje hovor se změněným hlasem po dobu až šesti hodin. Po ukončení hovoru se modulátor automaticky vypne a šetří baterii.

„Modulátor hlasu iStranger se snadno ovládá a lze jej použít u naprosté většiny současných mobilních telefonů bez ohledu na operační systém,“ uvedl Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku.

Cena a dostupnost:

iStranger od společnosti Digiscan Labs je dodáván na český trh za doporučenou cenu 9 032 Kč včetně DPH. Na webových stránkách prodejce mohou případní zájemci najít i zvukové ukázky, jak tento modulátor dokáže upravit hlas.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.