Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyČeské a slovenské LG G3 aktualizují na Android 5.0

České a slovenské LG G3 aktualizují na Android 5.0

Stále více majitelů chytrého mobilního telefonu LG G3 hlásí dostupnost Androidu 5.0 Lollipop. Klíčový update přinášející velké množství novinek je distribuován metodou OTA, u které není vyžadováno připojení telefonu k počítači.

Systém si do telefonu můžete stáhnout přes WiFi či mobilní data (pokud máte výhodný tarif), a on se sám nainstaluje. LG rozesílá verzi v20e.

Android 5.0 Lollipop přináší několik zajímavých vylepšení. Uživatelé se mohou těšit na plynulejší chod uživatelského prostředí, podporu profilů, chytřejší notifikace, větší zabezpečení, opravy chyb i automatické úsporné nastavení při snižujícím se stavu baterie.

Už jste vaše LG G3 aktualizovali? Jak se vám nový systém líbí?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Moje LG G3 mi už sice hlásí cca 500mb update ale kdykoli se ho pokusím zapnout tak po chvilce snažení mi ohlásí něco v tomto smyslu „0/0mb chyba serveru zkuste to později“. Moc se těšim na update a nefunguje to už nejmíň tři dny, může někdo poradit? Nejsem zrovna natšený myšlenkou aplikování té polské verze.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře