Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyČeská hra Blackhole: Last Mission vyjde pro mobilní telefony

Česká hra Blackhole: Last Mission vyjde pro mobilní telefony

Český tým FiolaSoft oznámil pokračování vřele přijaté hardcore plošinovky Blackhole, která nabízela komediální příběh ze sci-fi prostředí a hromadu zapeklitých gravitačních hádanek. Tentokrát se posádka Endery podívá i na obrazovky mobilních zařízení.

Populární Coffee Guy hlásí svůj návrat! V novém díle Blackhole s podtitulem Last Mission bude muset najít svou ztracenou kamarádku Auriel, která zůstala omylem na Entitě. S hlavním hrdinou tak budete muset projít šedesáti různými úrovněmi, které jsou speciálně navržené pro mobilní zařízení a jejich displeje, abyste Auriel získali zpět a hlavně, abyste zjistili, co jí před vámi unáší. Postupem času také pochopíte, že posádka Endery není na Entitě vůbec sama.

Kromě vtipného příběhu a pořádné porce levelů, u jejichž hraní se pobavíte a zapotíte zároveň, nabídne Blackhole: Last Mission také spoustu logických hádanek a rovnou i český a anglický dabing. Vývojáři uvádějí, že hra bude vhodná jak pro fanoušky původního titulu tak i nové hráče. Během následujících týdnů (či možná měsíců) by se měla objevit na platformách iOS, Android a Windows. Časem pak bude ke stažení i na Steamu.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře