Česká aplikace Wifi Analyzer slaví jeden milion stažení


Česká aplikace Wifi Analyzer slaví jeden milion stažení

Šikovná aplikace Wifi Analyzer od českého vývojáře Adama Hakena dokáže získat informace o bezdrátových Wifi sítích v okolí vašeho zařízení a nabídnout v přehledném grafickém rozhraní veškeré informace potřebné ať už k identifikaci optimálního umístění Wifi přijímače, nebo k řešení problémů s rušením signálu.

Wifi Analyzer dokáže nejen zobrazit detailní informace o každém z nalezených Wifi signálů, ale také sledovat vývoj signálů v čase. Ten pak ukáže v přehledném grafu, což se může hodit především při zřizování domácí či firemní Wifi sítě. Aplikaci můžete také využít na nalezení optimálního umístění Wifi přijímače, abyste dosáhli co nejlepšího pokrytí, nebo na získání informací o okolních Wifi kanálech a nastavení toho nejoptimálnějšího, čímž se vyhnete problémům se vzájemným rušením.

Aplikace rovněž zaujme funkcí detekce šířky kanálu na zařízeních s Androidem 6.0 a novějším, podporou 2,4GHz a 5,0GHz pásem a překladem do šestnácti jazyků. Wifi Analyzer můžete z Google Play stahovat zdarma.

Wifi Analyzer
Wifi Analyzer
Vývojář: Webprovider
Cena: Zdarma

Shrnutí hlavních funkci:

– podporuje obě psáma (2,4 GHz a 5,0 GHz).
– pomůže najít lepší místo k umístění Wifi přijímače
– ukáže detailní informace o každém nalezeném Wifi signálu
– zobrazí vývoj síly signálu v čase
– pomůže najít nejvhodnější kanál při vytváření nového Wifi AP
– poskytne informace o šířce kanálu (20/40/80 Mhz – pouze pro Android 6.0 a novější)

1 2 3

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.