Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyČeská aplikace Vocabulary Miner se dočkala webového rozhraní

Česká aplikace Vocabulary Miner se dočkala webového rozhraní

Vocabulary Miner od studia SKOUMAL využívá oblíbenou metodu učení slovní zásoby – Flashcards. V aplikaci si každý najde právě to co potřebuje – tématicky, úrovní i způsobem a proto si za dva roky existence získala pozornost stovek uživatelů. Ti si mohou jednoduše vytvořit vlastní kartičky ať už přes webové rozhraní, nebo si stáhnout balíčky slovíček z otevřené databáze.

„Vocabulary Miner dává uživateli kvalitu a svobodu naučit se to, co právě potřebuje. Uživatel se díky tomu neztratí v každodenních situacích,“ říká Vláďa Skoumal, zakladatel studia SKOUMAL. Otevřená databáze obsahuje více jak 2000 setů slovíček pokrývající nejrůznější témata a to v několika jazycích a úrovních od A1 do C2. Kartičky cvičíte jednoduchým potáhnutím prstu a slovíčka třídíte na tri kopičky podle úrovně znalosti. Aplikace následně pomocí speciálního algoritmu trénuje ty slovíčka, které vám nejdou. Díky nastavení směru učení mezi cizím a mateřským jazykem není učení nikdy stereotypní.

Aplikace má i webové rozhraní, které umožňuje pohodlné a rychlejší vytváření kartiček přes počítač a slovíčka lze i hromadně vkládat či exportovat. Balíčky můžete rovněž sdílet s komunitou v otevřené databázi. Webové rozhraní na https://app.vocabulary-miner.com/ umožňuje uživatelům přidávat slovíčka na vlastní Vocabulary Miner účet díky synchronizaci mezi zařízeními. “Každý uživatel si tak vytváří svou vlastní jedinečnou slovní zásobu a může tím obohatit celou komunitu Vocabulary Miner,” říká Jan Hanzelka, koordinátor projektu.

Výběr funkcí:

Webové rozhraní
– Rozsáhlá databáze slovíček
– Rozdílné témata a jazykové úrovně
– Střídání směru učení
– Podpora velkého množství jazyků
– Možnost tvorby vlastních balíčků slovíček
– Možnost publikovat a sdílet balíčky ostatním
– Offline režim aplikace
– Nahlášení chybného slovíčka autorovi
– Audio výslovnost
– Statistiky
– Synchronizace mezi zařízeními
– Bezpečná záloha dat na našem serveru

Cena a dostupnost:

Zadarmo na AppStore a Google Play. Nyní sleva na Premium: neomezené stahování hotovoých balíčků za 2 dolary na rok.

[appbox appstore id1114266792]

[appbox googleplay com.vocabularyminer.android]

Podporované jazyky:

Aplikace je přeložena do češtiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a bulharštiny.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře