Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinky Dělá se vám špatně v autě? Nevolnosti vás zbaví elektronický náramek...

[CES] Dělá se vám špatně v autě? Nevolnosti vás zbaví elektronický náramek ReliefBand

Na výstavě spotřební elektroniky CES 2016 byl představený náramek ReliefBand, který vás dokáže zbavit ranní nebo cestovní nevolnosti (kinetózy).

ReliefBand je v podstatě druhou verzí protikinetózního náramku od společnosti ReliefBand Technologies. V porovnání se svým předchůdcem by měl být o poznání účinnější a také lehčí. Skvělá zpráva je, že náramek již prošel všemi potřebnými klinickými testy a má tedy zelenou od Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv. Ještě lepší zpráva je, že používání tohoto náramku nepřináší žádné vedlejší účinky.

ReliefBand byl původně vyvinut pro pacienty po chemoterapii, kteří s kinetózou taktéž často bojují. Náramek impulzy stimuluje středové nervy na spodní straně zápěstí, díky čemuž dochází k úpravě žaludečního rytmu a to v řádech několika sekund až minut.

Pokud vás náramek zaujal, ale bojíte se jeho ceny, tak nemusíte. ReliefBand můžete v balení s vodivým gelem a bateriemi pořídit za 90 dolarů (cca 2300), což je v porovnání s jeho blahodárnými účinky opravdu fair.

710YopSrVIL._SX522_

Zdroj: AH

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře