Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyCES 2015: Skvělá zpráva pro selfie holky a kluky, Lenovo představilo blesk...

CES 2015: Skvělá zpráva pro selfie holky a kluky, Lenovo představilo blesk pro přední fotoaparát!

Lenovo na výstavě CES představilo kopec různých zařízení, jen jedno jediné je však naprosto originální. Jmenuje se Vibe Xtension Selfie Flash a jedná se o externí blesk pro přední fotoaparát. Cílová skupina tohoto zařízení je tak zcela jasná: mladí lidé, kteří rádi fotí selfie.

Myšlenka vytvořit externí blesk pro přední fotoaparát je naprosto logická. Rostoucí popularita společně se skutečností, že i sebekvalitnější smartphony v sobě ještě i nyní nemají zabudovaný blesk pro přední fotoaparát, který by selfie maniakům umožnil snímat kvalitní fotografie i za horšího osvětlení, by bok po boku mohlo vést k obrovskému úspěchu tohoto zařízení. Vibe Xtension Selfie Flash navíc není velký a přichází i ve velmi moderním provedení, což je další ukazatel, který mládež bere.

Externí blesk Vibe Xtension Selfie Flash má kovovou konstrukci a na jedno nabití by měl zvládnout přisvítit až 100 snímků. Zařízení se se smartphonem bude propojovat skrze audiokonektor (3,5 mm konektor) a nastavovat se bude skrze tlačítko na jeho zadní straně.

Vibe Xtension Selfie Flash by měl být dostupný na stránkách Lenova a to přibližně za 29 dolarů.

lenovo-selfie-blesk

lenovo-vibe-xtension-selfie-flash

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře