Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyCES 2015: LG na výstavě tajně ukazuje smartphone se zakřiveným displejem

CES 2015: LG na výstavě tajně ukazuje smartphone se zakřiveným displejem

Na internetu se objevila fotografie, která zachycuje smartphone se zakřiveným displejem od LG. Tento kousek prý společnost LG ukazuje na výstavě CES v Las Vegas za zavřenými dveřmi vybraným obchodním partnerům. Kdo ví, zdali se tak za pár měsíců nedočkáme smartphonu „LG Edge“. 

Prototyp zakřiveného smartphonu nese název Active Bending a má 6-palcový displej s rozlišením 1280 x 720p. Další informace však bohužel z fotografie vyčíst nelze.

Ačkoliv zakřivený smartphone od LG je opravdu překvapení, nejedná se ani zdaleka o prvního napodobitele Samsungu Edge. Nedávno internetem prošuměl obrázek znázorňující tajemný smartphone Xiaomi Arch, který měl zakřivené obě delší strany displeje. I když nefandíme kopírování, v tomto směru společnostem držíme palce. Stojaté vody smartphonů si opravdu zaslouží trošku rozvířit. Co myslíte?

lg-active-bending-2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. hm, gorrila je sice pevná, ale jak bude reagovat na následky mnohaletého provozu jsem zvědavý. Jen si představte prosté vytahování mobilu z kapsy

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře