Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyČervíci přicházejí na iPady ve zbrusu novém pokračování Worms 4

Červíci přicházejí na iPady ve zbrusu novém pokračování Worms 4

Worms 4 je nejnovější přírůstek do enormně rozvětvené série her, v níž se na život a na smrt bijí dva týmy maličkých červů, kteří k ničením používají ty nejroztodivnější zbraně. Na co se můžete těšit?

První velkou novinkou jsou samozřejmě zbraně. V novém pokračování si základní sadu budeme moci vylepšovat nejrůznějšími upgrady a tak se dopracovat až k 80 různým druhům. Autoři přitom dodávají, že zbraně opět hraničí se šíleností a že do hry zapracovali staré kousky, nebo je nahradili lehce vylepšenými verzemi (na vybuchující ovečku, nebo babičku pamětníci se slzou v oku vzpomínají dodnes).

Mezi další novinky patří celkem 80 nových levelů, k nimž každý den přibude jeden nový, dynamický, za jehož splnění budete odměněni speciálními bonusy. Pro potřeby mobilní platformy přitom autoři z Team 17 zkrátili jednotlivá klání přibližně o polovinu. O srandu, ale i o dostatečnou variabilitu by tak mělo být postaráno a to ať už si malé červíky vezmete kamkoliv.

Trailer níže napoví, že změn se dočkalo i grafické zpracování. To je nyní laděno do modernějšího, více komiksového stylu.

Worms 4 je aktuálně k dispozici pouze pro iPady a to za cenu 6,49 €. Další verze dost možná budou následovat, ale až později. Aktuálně Team 17 o ničem takovém nemluví, nechme se tedy překvapit.

[appbox appstore 981535263]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře