Pátek, 17 května, 2024
DomůRecenzeČerný pátek u HTC: Jaké slevy na vás čekají?

Černý pátek u HTC: Jaké slevy na vás čekají?

Zákazníci se mohou těšit nejen na cenově zvýhodněný vlajkový model 10, ale také Desire 10 Lifestyle a One A9s v prémiovém balení. Slevy se dotknou i ceny setu pro virtuální realitu Vive a softwaru na platformách Steam i Viveport.

Na webových stránkách společnosti HTC se oslavy rozeběhnou v pátek 25. 11 a potrvají až do pondělí 28. 11, nebo do vyprodání zásob.

Špičkový smartphone 10 pořídí zákazníci díky slevě 21 % již za 16 399 Kč. Výhodnou nabídku si firma připravila i pro zájemce o Desire 10 Lifestyle, kteří ocení prémiové balení obsahující Hi-Res sluchátka, ochranný kryt a fólii na displej, to vše za cenu 7 999 Kč. Posledním ze zvýhodněných smartphonů je One A9s, které se tak dostává do prodeje, a to s částkou 8 199 Kč, která představuje 16% slevu oproti standardní ceně 9 799 Kč. I v případě One A9s zákazník obdrží rozšířené prémiové balení. Navíc bude připravena sleva na veškeré příslušenství ve výši 30 %, zahrnující kryty, sluchátka, nabíječky a podobně.

Na své si přijdou i fanoušci virtuální reality. Na webových stránkách htcvive.com pro ně bude připraven jedinečný set pro virtuální realitu v pokojovém měřítku Vive. Toto špičkové zařízení budou moci zakoupit v průběhu akce o 100 eur levněji, za cenu 799 eur, a navíc bez poplatků za dopravu.

HTCc

HTC nezapomnělo ani na stávající majitele Vive, pro které připravilo až 50% slevy a zvýhodněné balíčky s nejoblíbenějšími tituly v obchodech Steam a HTC Viveport. Aby toho nebylo málo, je připravena i speciální akce na neherní VR obsah z obchodu Viveport. Pokud uživatelé nakoupí za více než 30 eur, obdrží kredit na nákup dalšího software v hodnotě 10 eur. Pro rychlé rozšíření VR knihovny se bude hodit i balíček nejpopulárnějších aplikací za pouhých 5 eur obsahující tituly Soundstage, Arcade Artist a Lumen. V obchodě Viveport bude připravena i 50% sleva na následujících 20 titulů:

A Chair in a Room: Greenwater
Adventurous Life VR
C O S M Worlds Within Worlds
Cineveo
Cloudlands: VR Minigolf
Cmoar VR Cinema
Emily Wants to Play
Grand Canyon
Heaven Island Life
Konrad the Kitten
La Peri
Oneiric Sculptures – Rodin
Potioneer: The VR Gardening Simulator
Ricerca
Star Chart
Stars
The Night the Carsons Disappeared
Think Space
Toon Ocean
VV player
World of Diving

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře