Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyČerný pátek u Sygicu: Navigace pro Android zlevňuje o 70 procent

Černý pátek u Sygicu: Navigace pro Android zlevňuje o 70 procent

Za dveřmi je černý pátek a společnost Sygic se rozhodla zlevnit svou populární navigaci pro chytré telefony o 70 procent. Namísto původních 69,99 eur lze například balíček Evropa a Rusko pořídit jen za 19,99 eur, v přepočtu 550 Kč.

Levněji lze dočasně dokoupit i dvě oblíbené funkce – Head Up Display a Black Box. Ty Sygic od dnešního dne až do pondělka nabízí s padesátiprocentní slevou.

Funkce Head Up Display ( HUD) umožňuje řidičům promítat informace z navigace přímo na čelní sklo. BlackBox čili černá skříňka zase zaznamenává čas, zeměpisnou polohu, rychlost a video z kamery smartphonu. Záznam pak může posloužit k obhajobě uživatele či naopak usvědčení viníka.

Velká výhoda navigací od Sygicu oproti konkurenčním řešením spočívá hlavně v tom, že mapy jsou uloženy přímo v zařízeních. Uživatel se tak nemusí bát vysokých účtů za zahraniční roaming a ani se neztratí v případě, kdy dojde ke ztrátě signálu.

Aktualizace map je zdarma a probíhá několikrát ročně. Vždy se proto odnavigujete přesně tam, kam v danou chvíli potřebujete.

Přehled o slevách Sygicu najdete na webových stránkách ZDE

Bez názvua

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře