Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyCena prohnutého smartphonu LG G Flex je stanovena na 940 dolarů

Cena prohnutého smartphonu LG G Flex je stanovena na 940 dolarů

Firma LG zveřejnila doporučenou cenu a dostupnost svého prvního smartphonu s prohnutým displejem. Novinka G Flex se dostane do prodeje už 12. listopadu za doporučenou cenu 940 amerických dolarů, v přepočtu necelých 19 tisíc korun. Telefon se začne prodávat nejdříve v Jižní Koreji, později bude dostupný také v Evropě. V nabídce francouzského operátora Orange se objeví v prosinci.

Přerostlý model G Flex má podélně prohnutý šestipalcový displej s HD rozlišením, procesor Snapdragon 800, 2 GB RAM, vestavěnou interní paměť v kapacitě 32 GB a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean. Rozměry nového LG jsou 160,5 × 81,6 × 7,6 – 8,7 milimetru.

Smartphone se kromě velmi dobré výbavy může pochlubit také nezvykle umístěnými ovládacími tlačítky, které se nachází pod čočkou fotoaparátu a speciálním krytem zadní části, který je údajně vybavený regenerační schopností, díky které bude vypadat stále jako nový.

Bližší informace o použitém materiálu ale výrobce zatím nezveřejnil.

gsmarena_001-11-500x320

Zdroj: Engadget

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře