Cashback: Galaxy S9 a S9+ můžete získat o tisíce korun levněji


Cashback: Galaxy S9 a S9+ můžete získat o tisíce korun levněji

Samsung nabízí všem, kteří touží po Galaxy S9 nebo S9+, osvědčený finanční bonus spolu s možností odkoupení používaných telefonů různých značek. K novým smartphonům tak můžete například dostat slevu až 14 000 Kč. Částka byla vypočítaná na základě výkupní ceny používaného Galaxy Note8 (11 500 Kč) spolu s cashbackem 2 500 Kč.

Akce trvá od 23. dubna do 3. června nebo do vyčerpání zásob. Akceptovatelný tak bude doklad o koupi s datem maximálně do 3. června. Noví majitelé Galaxy S9 nebo S9+ se musí pro získání bonusu od Samsungu zaregistrovat nejpozději do 10. června na http://www.novysamsung.cz.

Stačí udělat jen pár kroků:

1) Kupte si nový Samsung Galaxy S9 nebo S9+ u některých z oficiálních prodejců české distribuce.
2) Zaregistrujte informace o novém Samsung Galaxy S9 nebo S9+ na http://www.novysamsung.cz:

– IMEI číslo nového telefonu,
– prodejce, u kterého jste Galaxy S9 nebo S9+ zakoupili,
– datum zakoupení,
– kopii účtenky/faktury s datem zakoupení nového Galaxy S9 nebo S9+.

1) Zaregistrujte informace o starém telefonu, který chcete odprodat a zvolte způsob, jakým ho chcete odevzdat. Můžete zvolit odeslání kurýrem nebo osobně ve vybraných servisních centrech Samsung (Samsung Plaza v Praze, Alza TechZone v Praze, Servisní centrum Ostrava, Servisní centrum Brno).
2) Po schválení registrace a obdržení starého telefonu vám bude vyplacena výkupní částka za váš starý telefon a po ověření a schválení údajů nové Galaxy S9 nebo S9+ vám bude zaslán bonus 2 500 Kč.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.