S Cashback App ušetříte při nakupování po celém světě


S Cashback App ušetříte při nakupování po celém světě

Slevové a věrnostní karty dnes nabízí mnoho obchodníků, řetězců a restaurací. Ty ovšem platí vždy právě u toho jednoho konkrétního obchodníka nebo řetězce.

Cashback Card u nás i v zahraničí

Stále oblíbenější je univerzální Cashback Card, kterou lze používat u více než 80.000 partnerských společností po celém světě. Cestujete často pracovně do zahraničí, kde pravidelně nakupujete nejen jídlo a oblečení, ale i dárky či suvenýry pro celou svoji rodinu? Nemusíte již mít slevovou kartu v peněžence, ale jednoduše v mobilu. On-line registrace do CashbackWorld programu je velmi jednoduchá a samozřejmě zdarma. Aplikaci Cashback App si po dokončení registrace můžete rychle a bezplatně stáhnout zde a kartu tak máte vždy s sebou.

Cashback App

„Při každém nákupu získávají naši členové až 5% peněz zpět a navíc sbírají body, které lze využít k nákupu ve speciálních nabídkách u partnerských firem,“ přibližuje Roman Malík, výkonný ředitel, myWorld, s.r.o. Aplikace má i funkci lokálního vyhledávání, která najde všechny partnerské firmy, které jsou v blízkém okolí, kde se právě nacházíte. A to ať jste v České republice nebo v zahraničí. Ideální pro spontánní objevování zajímavých míst či nových restaurací, nemyslíte?
Diskuze: (5)


 1. marek

  Appka je super a vše funguje. Je v ní po přihlášení i ta cashback karta kdyz se zatrese telefonem 😉

 2. Lukáš

  věrnostní karty se přesouvají na smartphony, cashback app je super (Y)

 3. Jan

  Je skvělá!

 4. Vladimír

  Výborná appka, funguje skvěle a mám levnější nakupy

 5. David

  Děkuji za tip, stažení i regsitrace jednoduchá, už využíváme a těším se na úterní výplatu:-)Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.