Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyCarbon for Twitter - Špičkový klient konečně v Google Play!

Carbon for Twitter – Špičkový klient konečně v Google Play!

Pokud pro vás není 140 znaků textu málo a tak patříte k příznivcům mikroblogovací služby Twitter, na nic nečekejte a stáhněte si horkou novinku, která je mnohem lepší než oficiální aplikace. Den, na který čekalo hodně uživatelů, je konečně tu!

Do elektronického obchodu Play dorazila aplikace Carbon for Twitter od studia dots & lines. Instalovat si ji můžete na mobilní telefony s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a vyšším. Na tabletech nefunguje, i když jde stáhnout a nainstalovat! Na to tedy pozor, abyste se pak zbytečně nerozčilovali.

První reakce uživatelů na Google Play jsou vyloženě pozitivní. Pochvalné reakce lze najít i na řadě diskuzních fór. Hlavní nedostatky Carbonu jsou prozatím tyto: absence widgetu a automatická aktualizace, která je nastaven na 15 minut, přičemž tuto hodnotu nelze změnit.

Stahujte:

  • Carbon for Twitter

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Carbon/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře