Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyCanon vydal aplikaci EOS 100D průvodce pro Android a iOS

Canon vydal aplikaci EOS 100D průvodce pro Android a iOS

Firma Canon zpřístupnila aplikaci EOS 100D průvodce pro chytré telefony a tablety. Ke stažení je v obchodech App Store a Google Play zcela zdarma. Velkou výhodou je překlad do českého jazyka.

„Jsme rádi, že se nám podařilo dostat tuto skvělou aplikaci blíže i českým uživatelům, kteří si tak rady a tipy mohou číst i ve svém rodném jazyce a naučit se tak snáze pořizovat ještě lepší snímky,“ neskrývá nadšení Miloš Bejblík, marketingový ředitel ve společnosti Canon CZ.

Aplikace poradí, jak digitální zrcadlovku lépe ovládat a jaké důležité funkce fotoaparát Canon EOS 100D nabízí. Uživatelé mohou experimentovat s různými fotografickými technikami a učit se řešit běžné problémy, kterých se při focení zejména amatérští fotografové často dopouští.

Kromě češtiny je aplikace dostupná také ve slovenštině, angličtině, arabštině, norštině, dánštině, holandštině, finštině, francouzštině, němčině, maďarštině, italštině, polštině, portugalštině, ruštině, španělštině, švédštině a turečtině.

[appbox googleplay com.canon.c100d]

[appbox appstore id948661353]

1 2

4 3

Zdroj: Canon TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře