Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyCall of Duty: WWII dostalo první trailer i datum vydání

Call of Duty: WWII dostalo první trailer i datum vydání

Americké studio Sledgehammer Games představilo před několika dny netrpělivě očekávanou first person akci Call of Duty: WWII. K dispozici je první video i informace o singleplayeru a datu vydání.

V režimu pro jednoho hráče se zhostíme role mladého amerického vojína Ronalda „Reda“ Danielse, s jehož divizí známou jako Big Red One zažijeme vylodění na plážích v Normandii i bitvu v Ardenách známou též jako bitvu o výběžek. Dále s nepřítelem změříme síly v Ardenách, poté osvobodíme Paříž a nakonec se podíváme do Berlína. Po vzoru Battlefieldu 1 ke slovu na chvíli přijde i hratelná ženská postava, kterou bude francouzská odbojářka.

Kromě singleplayeru bude ve hře přítomna i kooperativní kampaň s vlastním příběhem, a pochopitelně i multiplayerová část. Její kompletní odhalení je naplánováno až veletrh E3, přesto již dnes víme, že hra nebude ochuzena o populární Zombie mód, který se stává pro hry série Call of Duty doménou.

Call of Duty: World War II vyjde 3. listopadu tohoto roku pro PC, PS4 a Xbox One.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře