Call of Duty: Infinite Warfare bude po omezený čas k vyzkoušení zdarma!


Call of Duty: Infinite Warfare bude po omezený čas k vyzkoušení zdarma!

Dnes dopoledne jsme vás informovali o tom, že prodeje Call of Duty: Infinite Warfare jsou daleko za očekáváním společnosti Activision. Vývojářům tato situace samozřejmě není lhostejná, a tak aby zájem spotřebitelů před Vánoci trochu podpořili, umožní jim si hru bezplatně vyzkoušet.

Pouze měsíc starý díl Call of Duty: Infinite Warfare bude zdarma k vyzkoušení široké veřejnosti, a to s obsahem mnohem bohatším, než bývá obvyklé. Trial verze bude k dispozici od 15. do 20. prosince na konzolích PlayStation 4 a Xbox One (pro PC bohužel ne).

Zahrát si budete moci první dvě kapitoly singleplayerové kampaně a návdavkem také získáte přístup do plnohodnotného multiplayeru do levelu 15 a zombie módu do levelu 3, upozorňuje český eurogamer.

Závěrem ještě dodejme, že stahovat budete kolem 60 GB. Pokud vás hra zaujme a nakonec se se k nákupu plné verze Call of Duty: Infinite Warfare rozhodnete, veškerý nahraný postup se vám přenese.

4a9s

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.