Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyCall Control - Call Blocker vám umožní blokovat obtěžující hovory a SMSky

Call Control – Call Blocker vám umožní blokovat obtěžující hovory a SMSky

Obtěžující obsah všeho druhu včetně například i marketingového průzkumu nikdy nebyl pouze doménou počítačů a našich e-mailových schránek. S obtěžujícími SMSkami a voláními se setkáváme i v mobilech. Chcete se jim bránit? Potom sáhněte po aplikaci Call Control – Call Blocker od společnosti Kedlin Company.

Call Control – Call Blocker je uživatelsky příjemná aplikace pro blokování obtěžujících hovorů a SMSek, která může pracovat s vaším vlastním seznamem blokovaných čísel, nebo s veřejnou listinou blokovaných čísel vedenou komunitou této aplikace.

Černou listinu vedenou uživateli aplikace vám silně doporučujeme, neboť zahrnuje obrovské množství obtěžujících čísel prodejců po telefonu, nebezpečných automaticky vytáčených hovorů a spammerů všeho druhu. S touto listinou navíc můžete dále pracovat a přizpůsobit si ji svým vlastním potřebám.

Vedle toho pak dostanete účinný nástroj, respektive databázi čísel, podle které můžete zjistit, kdo vám z jakého čísla volá (a co po vás pravděpodobně chce).

Aplikace má i hromadu dalších možností. Pokud byste je chtěli vyzkoušet, doporučujeme vám stažení aplikace.

Zkušební verze Call Control – Call Blocker je zdarma k dispozici pro mobily a tablety s Androidem. Tato verze nabízí blokování jen několika málo čísel. Za rozšíření možností si budete muset připlatit.

[appbox googleplay com.flexaspect.android.everycallcontrol&hl=cs]

CALL CONTROL – CALL BLOCKEr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře