Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBylo prozrazeno přesné datum představení iOS 13

Bylo prozrazeno přesné datum představení iOS 13

Kdy vybraní novináři obdrží oficiálně pozvánky na vývojářskou konferenci WorldWide Developer Conference (WWDC), je stále ve hvězdách. Webový magazín Macrumors  nyní nicméně přišel s informací, že se netrpělivě očekávaná akce uskuteční v období od 3. do 7. června.

Dějištěm letošní konference bude McEnery Convetion Center v San José. Právě tyto prostory má Apple na začátek června pronajaté s předpokládanou návštěvností kolem sedmi tisíc účastníků. Uvádí to rozpis, ke kterému se redaktoři amerického webu dostali.

Akce WWDC je konference určená primárně vývojářům a tomu odpovídá i program nabitý desítkami, ba možná stovkami technicky zaměřených přednášek, které proběhnou pod vedením inženýrů kalifornské značky. Vstupenka na letošní ročník stojí 1 599 dolarů, tedy asi 35 tisíc.

Letošní ročník by měl být stejně jako v minulých letech věnovaný operačním systémům iOS, macOS, watchOS 5 a tvOS. Předpokládá se, že iOS 13 přinese podporu tmavého režimu, přepracovanou aplikaci Fotoaparát či upravené uživatelské rozhraní pro tablety iPad.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře