Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyBurger King vedle hamburgerů nově prodává i dotované telefony s Androidem

Burger King vedle hamburgerů nově prodává i dotované telefony s Androidem

Americká franšízová společnost Burger King začala fušovat do mobilů. Na svých stránkách konkrétně začala nabízet dotované mobily s Androidem. Projekt zastřešuje společnost Wireless Advocates. 

Mezi smartphony, které u Burger Kinga nabízejí, se nachází například Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Mini, HTC One (E8), LG G2, LG G3 a další. Všechny tyto smartphony jsou v základní, 16 GB verzi.

V nabídce smartphonů najdeme především starší, dávno překonané modely. To prozrazuje, že Burger King se své mobily chystá prodávat technicky málo zdatným zákazníkům, tedy lidem, kteří nevědí, že vedle Samsungu Galaxy S4 se už dávno prodává novější Samsung Galaxy S5 a na cestě je i Samsung Galaxy S6. Co na to říkáte? Koupili byste si smartphone od Burger Kinga?

nabidka-burger-king

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Nevím co je špatného na S4ce. Pořád je to dost výkonný telefon který nemá problém rozjet jakoukoliv sebenáročnější aplikaci.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře