Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBuďte v kondici díky svému smartphonu

Buďte v kondici díky svému smartphonu

Přichází jaro a s ním chuť udělat něco se svou postavou. Nedokážeme si již představit, že bychom sportovali a neměli záznamy o tom, kolik jsme vydali energie a jakou vzdálenost jsme vlastně uběhli. V dnešní smartphonové době však nemusíme používat mnoho drahých a komplikovaných měřičů. Stačí nám náš chytrý telefon, který si vyzbrojíme aplikacemi pro záznam našich sportovních výkonů. Chcete porovnávat své výsledky s přáteli a motivovat se k lepším výsledkům? Připravili jsme si pro vás několik sportovních aplikací, které by neměly chybět v telefonu žádného správného sportovce. A jaké to tedy jsou?

TRX FORCE

Chcete posilovat se svou váhou a nevíte, jak na to? Aplikace TRX FORCE vás to ráda naučí. Tento dvanáctitýdenní fitness program je používán sportovci různých odvětví. Posilujte každou část těla, které jsou rozřazeny do speciálních kategorií. Jednostranné silové cvičení, zpevnění core či intervalový trénink. Hrající hudba se přizpůsobí tempu a náladě vašeho cvičení. Tato aplikace vás bude jednoduše tlačit za hranici vašich limitů, vždyť ji používá sama americká armáda.

[appbox googleplay com.trxtraining.trxforce]

ENDOMONDO

Tato aplikace se zaměřuje větší sportovní spektrum. Endomondo pokryje touhy po sportovních záznamech běžcům, cyklistům, lyžařům nebo plavcům, a to není zdaleka vše. Na své si zde přijdou i milovníci hokeje či volejbalu. Můžete si zde zadat také sovu výzvu, kterou byste měli splnit. Třeba zajet na kole za rok 3000 km. Můžete si zde také naplánovat trasu, nebo můžete pozorovat, jak se vyvíjí váš srdeční tep, který si zaznamenáváte do svého interaktivního tréninkového deníku. Trénink nepodceňují ani fotbalisté německého týmu Bayern Mnichov. Po prvním osmifinálovém zápase proti anglickému Arsenálu mají na svém kontě i první výhru. Přiblíží se dalším zápasem k zisku titulu? Sledujte na internetu výsledky kurzových sázek.

[appbox googleplay com.endomondo.android]

YOGA STUDIO

Jóga je fenoménem dnešní doby. Cvičení, u kterého uvolníte nejen své tělo, ale také mysl. Proto není divu, že aplikací, věnující se této aktivitě, rapidně přibývá. Yoga Studio patří mezi odborníky i uživateli k těm nejvýše hodnoceným. Nabízí HD kvalitu i možnost streamu do vašich televizorů. Bojíte se, že aplikace nepojede bez připojení k internetu? Videa si můžete stáhnout a cvičit tak v režimu offline. Yoga studio nabízí přes tři stovky cviků, návod k provedení a také rady, na co který cvik vlastně působí. Pokud se chcete cítit skvěle a přitom mít cvičitelského pomocníka všude u sebe, je tato aplikace pro vás tou správnou volbou.

[appbox googleplay com.gaiam.yogastudio]

ZOMBIES, RUN!

Běháte často, vaše hudební playlisty už znáte nazpaměť a už na vás nepůsobí jako ten správný hnací motor? A co takhle zkusit utíkat před krvelačnými zombíky? Aplikace Zombies, run! pro své uživatele připravila audiopříběh, jehož jste součástí a ve kterém musíte přidat pokaždé, kdy za sebou uslyšíte chrčení nemrtvého stvoření. Základní verze je zdarma, musíte však strpět reklamu. Tato aplikace svými příběhy skrývá několik typů tréninku. Například trénink intervalový, rychlejší chůze nebo testuje naši výdrž. Pokud si tedy chcete okořenit běhání něčím novým, zkuste Zombies, run! a vaše ranní běžecké výkony vás budou bavit a děsit zároveň.

[appbox googleplay com.sixtostart.zombiesrunclient]

LOSE IT!

Tato aplikace je takovým gulášem všeho, co pro svou figuru potřebujete. Poradí vám totiž nejen ohledně cvičení, ale také s jídelníčkem a přístupem ke zdravému životnímu stylu. Lose it! Vám řekne, kolik potřebujete spálit kalorií, kolik byste měli vynaložit pohybu, či co si dát ke snídáni. Navíc nemusíte přepisovat data z jiných sportovních aplikací o svém výkonu. Lose it! je tak inteligentní, že si výsledky stáhne z jiných aplikací sám.

[appbox googleplay com.fitnow.loseit]

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře