Sobota, 21 května, 2022
DomůNovinkyBudoucnost je tady! Sledujte přímý přenos ze Samsung Galaxy Unpacked

Budoucnost je tady! Sledujte přímý přenos ze Samsung Galaxy Unpacked

Už jen několik hodin nás dělí od chvíle, kdy společnost Samsung odhalí devátou generaci vlajkové řady Galaxy. Samotná akce Unpacked, na které vůbec poprvé naživo uvidíme očekávané modely S9 a S9+, bude jako již tradičně streamována online.

Přímý přenos z dnešní keynote společnosti Samsung můžete sledovat od 18:00 na webové stránce výrobce. Případně můžete také zavítat na Twitter, Facebook nebo využít své stávající mobilní zařízení, kdy je však zapotřebí mít nainstalovanou aplikaci Unpacked 2018 (Android/iOS).

Již delší dobu víme, že design novinek se oproti současnosti nijak výrazně nezmění. Větší model S9+ dostane dvojitý fotoaparát. Už ale základní provedení bude mít unikátní foťák s proměnou světelností. Mechanicky půjde změnit clonu z rekordních f/1.5 na f/2.4.

Snímač otisků prstů se přesune na místo, kde bude lépe nahmatatelný – u aktuálních S8/S8+ Samsung zvolil místo pro čtečku poněkud nešťastně. Zadní i čelní strana obou smartphonů ale jinak bude téměř k nerozeznání od současné generace.

Galaxy S9 a S9 samozřejmě nabídnou nejaktuálnější hardware a také vylepšenou podporu pro inteligentní odemykání telefonu obličejem i funkci animovaných avatarů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře