Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyBudoucnost je tady! Sledujte přímý přenos ze Samsung Galaxy Unpacked

Budoucnost je tady! Sledujte přímý přenos ze Samsung Galaxy Unpacked

[appbox appstore ]Už jen několik hodin nás dělí od chvíle, kdy společnost Samsung odhalí devátou generaci vlajkové řady Galaxy. Samotná akce Unpacked, na které vůbec poprvé naživo uvidíme očekávané modely S9 a S9+, bude jako již tradičně streamována online.

Přímý přenos z dnešní keynote společnosti Samsung můžete sledovat od 18:00 na webové stránce výrobce. Případně můžete také zavítat na Twitter, Facebook nebo využít své stávající mobilní zařízení, kdy je však zapotřebí mít nainstalovanou aplikaci Unpacked 2018 (Android/iOS).

Již delší dobu víme, že design novinek se oproti současnosti nijak výrazně nezmění. Větší model S9+ dostane dvojitý fotoaparát. Už ale základní provedení bude mít unikátní foťák s proměnou světelností. Mechanicky půjde změnit clonu z rekordních f/1.5 na f/2.4.

Snímač otisků prstů se přesune na místo, kde bude lépe nahmatatelný – u aktuálních S8/S8+ Samsung zvolil místo pro čtečku poněkud nešťastně. Zadní i čelní strana obou smartphonů ale jinak bude téměř k nerozeznání od současné generace.

Galaxy S9 a S9 samozřejmě nabídnou nejaktuálnější hardware a také vylepšenou podporu pro inteligentní odemykání telefonu obličejem i funkci animovaných avatarů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře