Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBrutální závodní hru Carmageddon si nyní můžete stáhnout zdarma

Brutální závodní hru Carmageddon si nyní můžete stáhnout zdarma

Při příležitosti vydání hry Carmageddon pro počítače zlevnilo vývojářské studio Stainless Games její mobilní verzi pro iOS až na úplné minimum. Dočasně si ji tedy z App Storu stáhnete zcela zdarma. 

Carmageddon je remake brutální hry, v níž se svým šíleným řidičem nejen závodíte, ale pro dosažení vyššího skóre také ničíte protihráče a přejíždíte nebohé chodce. Přitom platí přímá úměra, že čím více škod napácháte, tím lépe na tom budete. Bonusy za přejeté jezdce a zdolané protivníky se totiž násobí.

Abyste při ničení všeho co se hýbe byli ještě úspěšnější, autoři připravili i spoustu různých vylepšení pro automobily. Najdete tu nejrůznější bodáky, ozubená kola, ale i důmyslnější zbraně, jako třeba velké ozubenou kouli, kterou si připnete za automobil a při ničení využíváte smyku a její kinetické síly.

Pakliže vás tato hra zaujala a je vám více jak 18 let, na nic nečekejte a stahujte. Zdarma bude k dispozici jenom pár hodin či dní. Sleva je aktuálně dostupná pouze pro platformu iOS. Zdali bude Carmageddon zdarma i pro Android zatím nevíme.

[appbox appstore 498240451]

[appbox googleplay com.stainlessgames.carmageddon]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře