Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV březnu dorazí líbivý case CM MasterCase H500P Mesh White

V březnu dorazí líbivý case CM MasterCase H500P Mesh White

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P Mesh White. Nabízí netradiční bílou barvu pro speciální sestavy a dobře řešené proudění vzduchu.

Přední část novinky je složena ze dvou vrstev, hrubší z kovu a jemnější fungující jako prachový filtr. Za nimi se skrývají dva velké 200mm RGB ventilátory, které vhánějí studený vzduch dovnitř. Dostatek vnitřního prostoru zajišťuje naprostou volnost při skládání vlastní sestavy včetně přehledného uspořádání kabelů. Kombinace průhledného temperovaného skla s futuristickými liniemi na přechodech pak umocňuje vzhled skříně.

MasterCase H500P Mesh White nabízí dostatek krytů pro maximálně čistý vzhled. Lze zahalit zdroj, výřez pro CPU nebo využít další kryty kabelů. Disponuje také přídavnými PCI sloty v zadní části pro umístění grafické karty do vertikální polohy. Je připravena pro aplikaci vodního chlazení s prostorem pro až 360mm radiátory vpředu a v horní části. Integrovaný RGB ovladač po zapojení umožňuje ovládat podsvícení dvou 200mm ventilátorů. V rámci skříně je dodáván také RGB Connector Splitter a 4pin M-M adaptér.

Cooler Master MasterCase H500P Mesh White bude dostupná v polovině března za koncovou cenu 4490 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře