Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyBose hlavně pro ženy: Unikátní designová edice sluchátek Headphones 700 soapstone

Bose hlavně pro ženy: Unikátní designová edice sluchátek Headphones 700 soapstone

Bose představuje na českém trhu designovou a technologickou lahůdku v jednom – speciální edici sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones 700 soapstone. Provedení v barevné kombinací „soapstone“ zaujme na první pohled především ženy. Unikátní design doplňuje technologie aktivního potlačení okolních zvuků, která při redukci okolního hluku odstraňuje specifické „syčení“ známé z jiných sluchátek.

Pro odrušení okolních ruchů využívají Bose Headphones 700 celkem osm mikrofonů, které monitorují okolní zvuky ze všech stran. Díky tomu sluchátka přesně rozliší hlas uživatele při handsfree hovorech a výsledkem jsou ideální podmínky pro poslech hudby i čistota a srozumitelnost handsfree hovorů v hlučném prostředí, například na rušné ulici. To platí i při diktování příkazů některému z vestavěných digitálních asistentů – k dispozici je Siri, Google Assistant i Amazon Alexa (jejich dostupnost závisí na uvolnění dané služby v konkrétním regionu jejich poskytovatelem). Po instalaci příslušné aplikace má uživatel k dispozici až 11 úrovní míry potlačení okolí s tím, že sám zvolí tři z nich, které pak snadno přepíná pomocí tlačítka na sluchátkách.

Speciální funkce „Conversation mode“ umožňuje v případě potřeby se sluchátky na hlavě přirozeně komunikovat s lidmi kolem, aniž byste zvyšovali hlas. Pokud na vás někdo promluví, jednoduše stisknete tlačítko, elektronika vypne přehrávání hudby a do sluchátek naopak pustí zvuk okolí včetně vašeho vlastního hlasu. Po rozhovoru stačí stisknout jakékoli tlačítko nebo se dotknout náušníku s dotykovými ovládacími prvky a v další chvilce se opět ponoříte do ticha nebo si vytvoříte optimální podmínky pro poslech hudby i na rušné ulici.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 využívají nové reproduktory a jejich zvukové vlastnosti jsou prý nastaveny tak, aby si posluchač vychutnal vyrovnanou a věrnou reprodukci při poslechu různých hudebních žánrů. Na plně nabitou baterii vydrží sluchátka bezdrátově s využitím bluetooth hrát při aktivované funkci potlačení okolních ruchů až 20 hodin. V případě potřeby je lze s využitím audiokabelu použít i jako kabelová.

Sluchátka Bose Noise Canceling Headphones 700 soapstone jsou na našem trhu dostupná za doporučenou koncovou cenu 10 990 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře