Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBorderlands se chystá na mobily, podívejte se na první trailer ze hry!

Borderlands se chystá na mobily, podívejte se na první trailer ze hry!

Čínský herní vydavatel Shanda Games před několika dny oznámil, že vydá online FPS z prostředí Borderlands. Hra dostala název Borderlands Online a aktuálně pro ní vyšel první trailer, který ukazuje záběry přímo ze hry.

Borderlands Online je free-to-play FPS v otevřeném světě, která představuje hned čtyři herní třídy – silák, lovec, siréna a berserker. Hra bude zasazená do otevřeného Borderlands světa a hráči v ní budou plnit questy, které jsou zaměřené na kooperativní hraní. Další kratochvílí by měly být PvP souboje v aréně a sezónní výzvy, o těch se ale zatím moc neví.

Aktuálně je Borderlands Online oznámena pouze pro vydání v Číně, kde se také 12. srpna dostane do uzavřeného beta testování. O dalších možných regionech pro vydání hry vydavatel bohužel mlčí, doufejme, že se to změní a že se hra dostane i k nám od Evropy. Trailer totiž naznačuje, že by mohlo jít o pořádné běsnění!

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře