Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBombing Bastards: Skvělý Bomberman zdarma (a bez mikrotransakcí)

Bombing Bastards: Skvělý Bomberman zdarma (a bez mikrotransakcí)

Pamatujete si na Atomic Bombermana, nebo na nějakou další hru s postavičkou Bombermana v hlavní roli? Také jste nad ní strávili dlouhé hodiny? Potom vám určitě udělá radost výlet do minulosti v podobě Bombing Bastards: Touch!

Bombing Bastards: Touch! je arkádová akční hra, v níž se s postavičkou nápadně připomínající Bombermana vydáváte do bludiště, kde se snažíte najít dveře do další úrovně. V postupu hrou vám samozřejmě brání početní nepřátele, s nimiž se můžete vypořádat díky bombě a několika dalším zajímavým power-upům. Ty vám přitom pomáhají i v hledání dveří, neboť se někdy ukrývají pod kamennými valy.

Hra nabízí spoustu různých světů, v jejichž rámci si zahrajete vždy několik misí. Abyste si hru pořádně užili i na menších dotekových zařízeních, nezapomněli autoři na optimalizované dotekové ovládání. A teď to úplně nejlepší – Bombing Bastards: Touch! je k dispozici zdarma a bez jakýchkoliv mikrotransakcí.

Hra vychází pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.sanukgames.bombingbastards.touch]

[appbox appstore 1064008344]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře