Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyBluehole jde do zbraně proti Fortnite. Chystá osekanou verzi PUBG a nabídne...

Bluehole jde do zbraně proti Fortnite. Chystá osekanou verzi PUBG a nabídne ji zdarma

Podle serveru Gamespot chystají vývojáři jedné z nejpopulárnějších her současnosti PlayerUnknown’s Battlegrounds free-to-play verzi určenou pro počítače. Dostane název PUBG Lite a bude určena hlavně majitelům sestav, které nesplňují minimální požadavky. Hru v betaverzi již testují lidé v Thajsku.

PUBG Lite má na starosti nově sestavený, samostatný tým, který má za úkol mimo jiné pro ni připravit exkluzivní obsah. Ten by měl nalákat hráče, kteří se s PlayerUnknown’s Battlegrounds dosud nesetkali. Fenomenální úspěch Fornite pro studio Bluehole prostě představuje velký problém a tak je potřeba jednat. Testování v Thajsku probíhá na mapě Erangel a zda se časem dostane i do dalších zemí, nebylo zatím potvrzeno.

Společně s Fortnite je momentálně PUBG nejpopulárnější online hrou. Začátkem roku se počet aktivních uživatelů PUBG vyšplhal na 1,1 milionu, za což může hlavně nová zimní mapa Vikendi, která je velice dobře navržená a skýtá nové taktické možnosti.

PUBG Lite

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7/8/10 (64bit)
Procesor: Intel Core i3 (2,4 GHz)
Operační paměť: 4 GB
Grafická karta: Intel HD Graphics 4000
Místo na disku: 4 GB

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 7/8/10 (64bit)
Procesor: Intel Core i5 (2,8 GHz)
Operační paměť: 8 GB
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Místo na disku: 4 GB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře