Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyBluboo X550 s rekordní baterií vydrží na příjmu až 30 dní

Bluboo X550 s rekordní baterií vydrží na příjmu až 30 dní

Uživatelé moderních smartphonů si často stěžují na výdrž. Pro ty, kteří shánějí telefon s velkou výdrží, a nechtějí dělat drastické kompromisy ve výbavě, připravuje zajímavou novinku firma Bluboo.

Čínský výrobce Bluboo není všeobecně příliš známý. Přesto již brzy nabídne něco, co řada věhlasných značek opomíjí. Tedy slušně vybavený smartphone s dlouhou výdrží na jedno nabití baterie.

Model X550 se bude moct pochlubit akumulátorem s kapacitou 5 300 mAh, díky čemuž se bez elektrické zásuvky obejde po dobu tří až čtyř dnů. V klidovém režimu telefon vydrží dokonce až měsíc, uvádí server gizchina.com.

O výkon nového Bluboo se postará 64bitová čipová sada MediaTek MT6735 se čtyřjádrovým procesorem a podporou LTE (včetně evropských frekvencí). Jisté je také nasazení operačního systému Android 5.0 Lollipop.

K představení telefonu X550 dojde mezi 18. a 21. dubnem, kdy bychom se měli dozvědět i cenu a dostupnost.

11Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře