Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyBlíží se Nexus 5, podívejte se na nový render od SPIGEN

Blíží se Nexus 5, podívejte se na nový render od SPIGEN

Výrobce příslušenství k chytrým mobilním telefonům SPIGEN zveřejnil nový obrázek chystané vlajkové lodi platformy Android. Nyní můžete v detailu vidět zadní stranu zařízení, jejíž levé části dominuje výrazná čočka fotoaparátu. Snímek také prozrazuje příslušenství v odstínu zlaté.

SPIGEN nahrál render na svůj profil na službě Google+ a doplnil ho klíčovými slovy #google #nexus5.

Nový Nexus by měl podle nedávno uniklého manuálu pro servisní partnery nabídnout Full HD IPS displej, 2 GB RAM a čtyřjádrový Snapdragon 800. Na výběr by měla být verze s 16 nebo 32 GB vnitřní paměti.

Fotoaparát na zadní straně nabídne rozlišení 8 Mpx a optickou stabilizaci obrazu, čelní 1,2MPx modul pak bude určen především k videohovorům.

Akumulátor s kapacitou 2 300 mAh, respektive 3000 mAh v případě 32 GB varianty, by mělo jít nabíjet i bezdrátově. Prodej Nexusu 5 má odstartovat už 30. října. Uvedený termín však dosud nebyl oficiálně potvrzen.

gsmarena_001 (1)Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře