Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyBláznivý fanoušek Windows Phone. Za model Nokia Lumia 900 si nechal polepit...

Bláznivý fanoušek Windows Phone. Za model Nokia Lumia 900 si nechal polepit auto reklamou [video]

Opravdu svérázným způsobem si o telefon Nokia Lumia 900 řekl jeden z věrných fanoušků Windows Phone. Již v květnu Damien z Irska tweetnul Nokii zajímavou nabídku: ?Za Lumii 900 si nechám polepit auto vaší reklamou?. Nokia si nejprve myslela, že se jedná o žert. Ale poté, co zjistila, že to Damien myslí opravdu vážně, navštívili její zaměstnanci Wexford a pustili se do práce.

Za několik desítek minut připomínal Damienův vůz značky Peugeot reklamní vozidlo Nokie. Šedostříbrnou karosérii pokryly samolepky charakteristické pro systém Microsoftu a chytré telefony z modelové řady Lumia.

Co na Damienovu nabídku říkáte? Podle nás jde spíše o virální marketing, který má zraky spotřebitelů opět přitáhnout k telefonům finského výrobce o nichž víme, že se příliš dobře neprodávají.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. neviem odkiaľ ste nabrali že sa predávajú zle, len proste ľudia kupujú radšej samsungy kvôli tomu, že samsung má v ponuke modely do 200?, ktoré sa predávajú najviac

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře