Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyBezdrátový herní headset Sennheiser GSP 670 s podporou Bluetooth vstoupil do prodeje

Bezdrátový herní headset Sennheiser GSP 670 s podporou Bluetooth vstoupil do prodeje

Výrobce Sennheiser zahájil prodej bezdrátového herního headsetu GSP 670, který díky USB adaptéru pro připojení PC či Playstation 4 nabízí téměř nulové zpoždění. Pro maximální všestrannost disponují sluchátka i připojením pomocí technologie Bluetooth a uživatelé se mohou těšit také na  výdrž až 20 hodin na jedno nabití.

Špičkový herní headset musí samozřejmě nabízet i bohaté ovládací prvky. Pro snadné nastavení hlasitosti tak výrobce na pravou mušli GSP 670 umístil hned dva kruhové voliče. Větší slouží pro herní audio a menší pro komunikaci. Nechybí programovatelné tlačítko, které nastaví libovolný zvukový profil. Pro aktivaci mikrofonu s potlačením okolních ruchů postačí jeho vyklopení.

Možnosti headsetu navíc rozšiřuje aplikace Sennheiser Gaming Suite, která umožňuje specifické nastavení zvuku pro různé hry i binaurální simulaci prostorového zvuku s konfigurací 7.1. Kromě bezdrátového připojení s nízkou latencí s přibaleným adaptérem, nabízí sluchátka i spojení pomocí Bluetooth. Díky kodekům aptX LL a AAC uživatelé dosáhnou dobrého zvuku i s telefony a tablety.

Nechybí možnost propojení pomocí USB, které umožní přenos zvuku i rychlé dobití akumulátoru. Ten bude již po 7 minutách připraven na 2 hodiny hraní a plného nabití dosáhne během jedné hodiny. Následně zajistí výdrž až 16 hodin v případě použití s bezdrátovým adaptérem a celých 20 hodin v případě Bluetooth připojení. Automatické uspání v případě nečinnosti navíc zajistí, že hráč z baterie dostane skutečně maximum.

Sluchátka GSP 670 se pyšní i propracovanou ergonomií. Pohodlí zajišťují kovové klouby a nastavení přítlaku integrované v hlavovém mostu. Hráče tak nemusí trápit nejisté usazení headsetu nebo naopak přílišný tlak na spáncích. Náušníky se syntetickou kůží po obvodu pak zajistí velmi dobrou izolaci a jejich vnitřní strana opatřená semišovým materiálem zamezí pocení.

Dostupnost

Bezdrátový headset Sennheiser GSP 670 je dostupný na stránkách www.sennheiser.cz a u vybraných partnerů za cenu 8 990 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře