Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyBezdrátová myš Energy Mouse od Genius umí nabít smartphone

Bezdrátová myš Energy Mouse od Genius umí nabít smartphone

Genius představil originální počítačovou periferii Energy Mouse, která v jednom zařízení kombinuje funkci bezdrátové myši s možností dobíjení baterie vašeho mobilního telefonu nebo jiného elektronického zařízení v případě, že nikde poblíž není k dispozici elektrická zásuvka. Novinka se prodává za 459 Kč, resp. 16,99 eur včetně DPH.

Genius Energy Mouse kombinuje optickou myš s rozlišením 1200 dpi a externí nabíječku, čímž netradičním způsobem propojuje dvě různá zařízení do jednoho. Přestože to není na první pohled patrné, v těle myši se nachází baterie s kapacitou 2700 mAh. Díky tomu si můžete kdykoli nabít svůj smartphone, tablet nebo jiné zařízení, které lze připojit pomocí micro USB kabelu. Sestava čtyř LED diod vám ukazuje jak aktuální kapacitu baterie, tak stav nabíjení.

Myš spolupracuje s počítačem prostřednictvím dvousměrné bezdrátové 2,4GHz technologie, která zabraňuje interferenci a zajišťuje spolehlivý pracovní rozsah až 10 metrů a citlivé ovládání. Nemusíte mít přitom obavy, že vnitřní akumulátor vybijete používáním myši.

Pro její provoz je určena speciální vnitřní rezerva energie. Energy Mouse se hodí pro práci na cestách, kde zastane vedle ovládání notebooku i funkci externí nabíječky chytrého telefonu nebo tabletu. Energy Mouse se prodává ve třech barevných provedeních – modré, červené a stříbrné.

Nejdůležitější funkce

  • Funkce externího akumulátoru pro smartphony s Micro USB kabelem
  • Zabudovaná 2700mAh lithium-polymerová baterie
  • Čtyři LED diody indikující kapacitu baterie a stav nabíjení
  • Vnitřní rezerva baterie pro provoz myši

1597

Energy Mouse Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře