Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyBendgate je zpět! Samsung Galaxy S6 Edge se ohýbá stejně jako iPhone...

Bendgate je zpět! Samsung Galaxy S6 Edge se ohýbá stejně jako iPhone 6 Plus!

Profesionální test SquareTrade odhalil, že připravovaná vlajková loď od Samsungu má stejné problémy s ohýbáním jako iPhone 6 Plus. Slavná kauza #bendgate může pokračovat! 

Ve zmiňovaném testu zpravodajský YouTubeový kanál SquareTrade vedle sebe posadil hned tři vlajkové lodi. Vedle zmiňovaného Samsung Galaxy S6 Edge to byl právě iPhone 6 Plus a HTC One M9.

Konstrukce Samsungu Galaxy S6 Edge vydržela zatížení přibližně 50 kg. Poté dvojité tvrzené sklo v jednom bodě začalo lehce praskat, mobil byl však stále funkční. Zátěž 50 kg samozřejmě při běžném používání opravdu nevyvinete. Abyste kovové tělo Galaxy S6 Edge opravdu ohnuli, budete muset být trošku vynalézaví.

iPhone 6 Plus dosáhl přibližně stejného výsledku, jako Samsung Galaxy S6 Edge. Nejlépe si přitom vedl HTC One M9. Ten pravděpodobně i díky chytře umístěnému tlačítku na středu boční strany konstrukce začal tlaku podléhat až při váze 54 kg.

Průběh a výsledek testu uvidíte ve videu níže:

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Já nechápu, jak mohl mít výsledek ohnutí 50 KG – když jste psal, že toto nevyvinete, přitom si majitelé iPhonu 6+ stěžovali na ohnutí v kapsi…

  2. Pičovina! iPhone se ohýbá uplně v jiném místě než je v testu zatížen. Naopak HTC je zatíženi přesně v místě kde je konstrukce nejslabší.

  3. Ocakavam dalsich milion komentarov a dovodov preco sa to nebude predavat ako ked iPhone vysiel…. sup sup

  4. Takze Bendgate je zpet! Samsung vydrzi pouhych 50kg, naopak nejpevnejsi mobil zvladne 54kg? Wow, neslychane, jak jen mohli 😀 fakt rozdil no…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře