Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyBejeweled Blitz: Dám ještě jednu hru a potom půjdu něco dělat?

Bejeweled Blitz: Dám ještě jednu hru a potom půjdu něco dělat?

Bylo jen pouhou otázkou času, než se nebezpečně návyková záležitost Bejeweled Blitz od Pop Capu dostane do Google Play. Tato hra je doslova nirvánou pro příležitostné hráče. Bejeweled Blitz staví na osvědčeném mechanismu ?spoj tři prvky?. Oproti ostatním dílům série se odlišuje časovým omezením hry na šedesát sekund.

Velkou roli hraje při hraní Bejeweled Blitz náhoda či štěstí, je jedno jak to nazveme, na správnou kombinaci herních kamenů.

Někdy to ?padá? jak potřebujete, jindy zase ne. Časové omezení na jednu minutu je také pořádná porce adrenalinu a prověří i zkušené kombinátory.

Důležité jsou také různé powerupy a bonusy za styl hraní, například za rychlost, díky kterým se vám otevírají sice malé, na druhou stranu alespoň nějaké, strategické možnosti, jak hru hrát a dohrát.

Bejeweled Blitz je jedna z nejnávykovějších her, co jsem kdy hrál. Honba za co nejvyšším skóre je zkrátka dostatečnou motivací proto, že u tohoto titulu nestrávíte pouhých několik desítek minut, jak si ze začátku naivně budete myslet, ale spíše hodin či dní.

Stahujte:

Bejeweled Blitz

Zdroj Droidgamers

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře