Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyBBC vydalo oficiální Top Gear aplikaci pro Windows Phone 7

BBC vydalo oficiální Top Gear aplikaci pro Windows Phone 7

Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond a jejich populární pořad Top Gear míří na displeje mobilních telefonů s Windows Phone 7. Tato nová aplikace, která vás bude informovat hlavně o autech, autech, má nádherný design a umožňuje prohlížení fotografií a videí, stejně jako řadu dalších věcí.

Chcete si přečíst nejnovější zprávy nebo nahlédnout do zákulisí pořadu? Můžete! K dispozici jsou pak i ukázky z připravovaných dílů a recenze již představených automobilů.

Výhodou aplikace je také to, že jakmile si multimediální obsah (videa a fotografie) jednou uložíte, můžete si ho později prohlédnout bez ohledu na to, jestli jste nebo nejste připojeni k internetu. To se hodí zejména tehdy, pokud často cestujete do zahraničí.

Top Gear: odkaz pro stažení

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Top Gear/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Do prdele, to Španěl je můj život!Miluju toho clpaha k smrti ? ? ?cant dočkat, až ho roku 2014 v Brazedlii! <3333333333VILLA, VILLA Maravilla!VIVA Espaf1a! ?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře