Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyBazar Tip: servery s bazarovým zbožím jako na dlani

Bazar Tip: servery s bazarovým zbožím jako na dlani

Pakliže nakupujete často zboží přes různé internetové bazary, je tato aplikace určena právě vám. S Bazar Tip-em totiž proletíte jako tornádo vašimi oblíbenými servery s bazarovým zbožím a dostanete okamžitý tip na vyhledané zboží do mobilní aplikace.

Pošlete-li dotaz do nejoblíbenějších bazarových serverů jako je www.bazos.cz, www.sbazar.cz, www.aukro.cz, Bazar Tip dodá zdarma na váš smartphone s Androidem upozornění na poptávané zboží.

Už žadné pracné každodenní vyhledávání na jednotlivých serverech, ale okamžitá odpověď s nabídkou ke koupi zvoleného zboží, které je v nabídce na internetových bazarech. Již nikdy vám neuteče to, co potřebujete.

Uživatele s přezdívkou Petr v hodnocení aplikace píše: ?Velmi užitečná a chytrá aplikace na prohlížení inzerce. Oceňuji zasílání notifikací na nové inzeráty a přehledné zobrazení inzerátů podle klíčových slov. Doporučuji.?.

BazarTip: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře