Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBattlefield 4 Commander pro Android a iOS: Postav se do čela a...

Battlefield 4 Commander pro Android a iOS: Postav se do čela a otoč vývoj hry

Po několika dnech od vydání Battlefield 4 aplikace pro iOS je nyní dostupná i verze pro tablety s operačním systémem Android. S její pomocí se přenesete přímo do monitorovací místnosti v centru velitelského stanoviště, odkud budete moci během týmové hry rozesílat důležité zpravodajské informace, řídit podpůrné akce a nasazovat do boje mocné vojenské jednotky.

Aplikaci pro Android a iOS si může zdarma stáhnout každý. Podmínkou je vlastnit hru Battlefield 4. Připojení je řešeno přes Battlelog. 

Hra za velitele je velmi dobře zpracovaná. Hráč na bojiště nahlíží z ptačího pohledu, který mu dává jasný přehled o situaci, která na něm panuje, a vynikající je rovněž ovládání, založené na metodě drag and drop (chyť a pusť).

Battlefield 4 Commander podporuje také VoIP, pro komunikaci s ostatními veliteli družstev, a přítomny jsou i zvukové efekty, které s citem dokreslují atmosféru.

Minimální požadavky:

  • minimálně sedmipalcová obrazovka
  • minimálně dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz
  • minimálně 1 GB RAM
  • rozlišení 1024 × 600 pixelů a vyšší
  • operační systém Android 4.0.3. a novější

[appbox googleplay com.ea.game.warsawcommander_row&hl=cs]

[appbox appstore id736832929]

Battlefield 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře